Розсилка повідомлень в Telegram | Телеграм

Розсилка від 5000 шт. повідомлень

Розсилка від 5000 шт. повідомлень

Вартість:
4 400.00 грн /за 5000 шт

СЕРВІС ПО РОЗСИЛКУ ПОВІДОМЛЕНЬ ТЕЛЕГРАМ

І так, коли ми замислюємося про розсилку в Телеграм , завжди виникає питання "як це зробити?", адже це заміна поштовим розсилкам і дуже зручний сервіс.

Ну по -перше, ми запитуємо, які ж завдання можна вирішити з цією допомогою. Це найпростіше питання, тому що з ним можна:

-          сповіщати людей про акції,

-          збирання зворотного зв'язку від клієнтів, включаючи навіть відгуки,

-          можна нагадати покупцю, що він має неоплачений товар,

-          збільшення впізнаваності бренду,

-          отримання трафіку.

Також хочеться відзначити переваги телеграми:

-          необмежену кількість користувачів, величезну кількість груп і відповідно велику кількість людей,

-          можна займатися продажем з телеграма.

Ну і природно не можу пройти повз плюси перед електронною поштою:

-          повідомлення не потрапляє до папки СПАМ,

-          регулярно промоканал трапляється на очі,

-          на значках завжди відображається кількість непрочитаних повідомлень.

Таким чином можна скоротити кількість грошей і відповідно до часу, що погодьтеся не може не радувати і отримати відмінно оформлений контент.

Ще можна торкнутися особливості Телеграм розсилок, адже тут можна відправляти розсилки різних типів:

-          інформаційні - тут можна розповісти про компанію в цілому, чим вона займається, що виробляє і чим може допомогти нам відповідно,

-          рекламні - тут можна дізнатися про акції, які будуть скоро проводиться, про якісь цікаві розпродажі, про те де вигідніше , що то придбати в даний момент,

-          транзакційні – тобто. повідомляє інформацію про статус замовлення,

-          тригерні - надсилати повідомлення у відповідь на дії користувача (наприклад, вітання новим передплатникам, добірки товарів, якими користувач цікавився, прохання залишити відгук після замовлення тощо);

-          замовити телеграм розсилку повідомлень Ви можете у нас

 

Ну , тепер можна повернутися до питання, як робити відправку інформації і як зробити її більш ефективною. Спочатку потрібно визначити цільову аудиторію, адже якщо людям не буде цікавим це розсилання вони її просто проігнорують .

Також варто подумати про час розсилки, краще це робити це вранці або до обіду, щоб покупець дочитав до кінця і навіть може здійснити покупку.

І не варто надсилати одну і ту ж інформацію, більш ніж раз на тиждень, адже вона може просто набриднути і не викликатиме ніякого інтересу, а нам погодьтеся це не потрібно.

Дуже часто можуть займатися пропозицією розсилки в телеграм у повідомленнях, прошу просто не купуйте, не переходьте за цими посиланнями, адже це обман, і це блокування акаунту.

Якщо ви готові до чату боту, то розповідаю як це зробити

 1. Створіть чат, натисніть кнопку з олівцем
 2. Далі додаєте кількість учасників
 3. Вибираєте статус паблік а - публічний
 4. Можна також заборонити або дозволити пересилання.
 5. І не варто забувати, що сервіс може забанити розсилку якщо вирішить, що це СПАМ .

-          Групи (чати). Можна надсилати повідомлення до загальнодоступних груп та чатів за відповідною тематикою . І важливо, щоб це було цікаво користувачам. Якщо учасники поскаржаться на пост, відправника можуть заблокувати,

-          Канали. Можна створити власний канал, щоб він був ваш і публікувати повідомлення в ньому. Адміністратора каналу не можна забанити . Але якщо рекламних повідомлень буде дуже багато, користувачі можуть відписатися, оскільки тільки контент, що продає, — це не цікаво , нудно і одноманітно.

-          Чат-боти . Це аналог особистого листування. Людина спочатку підписується на робота і активує спілкування, розмова - після цього користувачу можна надсилати повідомлення.

 

 1. Напишіть повідомлення для надсилання через опцію в меню зліва. Максимальна довжина тексту 1500 символів. Можна змінити текст, або додати повідомлення, звернення на ім'я, прикріпити файл, прикріпити эмодзи , підписати дату.
 2. Створіть меню на бічній панелі, це потрібно для того, щоб додати кнопку з посиланням та запустити розсилку.
 3. Після запуску розсилки, відразу почнуть надсилатися повідомлення передплатникам.
 4. Також можна розібрати, як надсилати відповіді користувачам . Для цього спочатку потрібно відкрити розділ Чат-боти «Керування ботами» та вибрати потрібний . Там перейдіть до пункту Ланцюжки листів та до редагування ланцюжка.

І так як в принципі ми з вами розібрали сервіси, залишилося з'ясувати , навіщо ж взагалі потрібне розсилання в Телеграм .

 1. Якщо , наприклад, ви відправляєте листи поштою, то це не відомо дійде чи ні, а може взагалі в СПАМ потрапить і ви взагалі цього листа ніколи не побачите.

З Телеграмом історія інша – у ньому немає папки спаму. Тому користувач у будь-якому випадку отримує повідомлення, навіть якщо не чує, як воно прийшло. Тому якщо обліковий запис живий, то повідомлення прийде в будь-якому випадку. Навіть якщо це груповий чат.

 1. Розсилка поштою дорога. Тому, що потрібно вигадати шаблон, вказати тему і так далі.

У Телеграмі структура листа набагато простіша, не потрібно нічого вигадувати, і не потрібен дизайнер.

Звичайно ж наприкінці хочеться відзначити, що розсилка в телеграм допомагає не тільки у продажах, а й у покращенні іміджу. І щоб створити розсилку потрібен бот, який повністю робиться у телеграмі.