Накрутка підписників в Tik Tok | Тік Ток

ПІДПИСНИКИ В TIK-TOK

ПІДПИСНИКИ В TIK-TOK

Вартість:
32.00 грн /за 100 шт
ПІДПИСНИКИ В TIK-TOK от 1000 шт.

ПІДПИСНИКИ В TIK-TOK от 1000 шт.

Вартість:
290.00 грн /за 1000 шт.

Яка кількість підписників у ТікТоці може принести вигоду?

На перші заробітки можна розраховувати, коли у вас на обліковому записі з'являється перша тисяча передплатників. Чому ж саме ця кількість? Така кількість фоловерів дозволяє починати проводити стрими, під час яких вам ваші передплатники зможуть дарувати платні стікери. З такою кількістю фоловерів, ви потенційним рекламодавцям. За невеликі гроші вони матимуть змогу якісно прорекламувати свій товар. А ви зможете обміняти свою працю на реальні гроші. Але якщо ви не будете далі розвивати свій канал і здійснювати накрутку тик-ток батл , ви не зможете заробляти на ньому хороші гроші, скоріше це буде невелика підробіток.
На момент, коли ви досягнете 100 тисяч передплатників, ви зможете вийти на середній заробіток. За такої кількості фоловерів, середня ціна рекламного поста становить 100 доларів. При цьому блогеру не доведеться нічого впарювати своєї аудиторії та робити однотипні пости. Ви зможете вибирати, що цікаво вам та вашій аудиторії. Однак не лише від якості аудиторії залежатиме кількість рекламних контрактів. Крім цього важливі:
     тема, якій присвячено відео блогера;
     активність та інтерес у тому, що відбувається, аудиторії;
     геолокація користувачів;
особистість блогера та його вміння контактувати з аудиторією
Після того, як ви досягнете позначки в 10 тисяч людей, у вас з'являється можливість укладати солідні рекламні контракти, знімати рекламні відео. Відповідно і суми зароблених грошей стають набагато серйознішими.

Для чого потрібна саме платна накрутка передплатників у Тік Ток?

Tik Tok почав працювати в 2015 р. Через три роки її встановили на свої смартфони набагато більше, ніж ФБ або Інстаграм. Розробником Тік Ток є китайська фірма, яка помітила, що молоді люди віддають перевагу переважно караоке-додаткам. Вирішили не пропускати подібний напрямок і створили крутий додаток, що дозволяє завантажити відеоролики, в яких під музику весело відкривати рот.

Як здійснювати накрутку в онлайн соцмережі TikTok Shop?

Накрутка передплатників у тик струм можлива в наступній послідовності:

Швидко. Вистачає просто поповнення балансу, вибір потрібного виду накруток (лайк, перегляд, передплатник) і копіювати посилання для поста або акаунта.

Комфортно.Сервіс виконаний досить комфортно, вся накрутка в цій соцмережі виконується в кілька кліків, а з будь-якого питання ви можете написати в адміністрацію.

Безпечно.Не потрібно вписувати логін з паролем TikTok, а сама накрутка безпечна для вашого кабінету.

Навіщо купувати лайки та перегляди в Тік Ток?

Як набрати багато передплатників у тик струм і для чого це потрібно?

  • Попадання до порад. Накрутити передплатників у тик струм дозволяє розуміти, що відеоролик виявився цікавим для людей, тому вони можуть показувати його для численних передплатників.
  • Імідж. Розкручений обліковий запис виглядає круто, люди охоче можуть лайкати і підписуватися на розкручені профілів, тобто ви виявляєтеся цікавіше.

Для чого купувати передплатників у Тік Ток?

Більшість нових передплатників.

При зростанні попиту облікових записів, люди почнуть охоче підписатися на вас.

Більша кількість активності.

До того ж, передплатники можуть допомогти опинитися в поради і можуть дати додаткові активності в акаунтах.

Як стає зрозуміло, як накрутити передплатників у тик струм може вам допомогти.

Переваги

Швидке виконання замовлень.Ми стежимо за швидкістю здійснення замовлення і намагаємося збільшити його день у день. Приблизно накрутки здійснюється від кількох хвилин до кількох годин, виходячи з виду накруток і числа.

Безпека та анонімність.Накрутку неможливо взагалі обчислювати, крім того це безпечно для аккаунтопереваги


Накрутка підписників у тик стрім

Що таке Tiktok?

Tiktok- це соціальний майданчик для викладання відеороликів, обміну повідомленнями та ведення прямих ефірів. Безперечний лідер на ринку в Піднебесній і поширюється по всьому світу. Цією мережею користуються не лише фізичні особи, а й різні компанії, які займаються продажем товарів.


ТікТок використовують близько 600 млн людей, у 160 країнах. Також в Україні ця мережа вважається найбільш швидко розвивається.


Накрутка підписників у тик стрім

ТікТок соціальна мережа з багатомільйонною аудиторією. Тому конкуренція тут не жартівлива. Накрутити передплатників у тик струм недорого і швидко зараз можна без проблем. Вашу творчість та успіх побачать вся країна і не лише наша.

В наш час такі послуги з накрутки передплатників у тик струмі набирає все більших обертів. Усі хочуть монетизувати свої облікові записи, і отримувати з цього прибуток. Адже якщо на вас підписано навіть півмільйона передплатників, то з'явиться люди, які бажають купити у вас рекламу. А як ми знаємо «селебріті» цінуються не тільки у твіттері, а й у тик струмі.

Зараз послугами Smm менеджерів з накрутки передплатників користуються багато тисяч клієнтів, але деякі з них мають сумніви в успіху. Ми розвіємо ваші побоювання, з вашим обліковим записом не буде нічого. Вам потрібно лише звернутися до професіоналів. Ми маємо багаторічний досвід та відгуки тисяча вдячних клієнтів. Чому вам потрібно звернутись саме до нас?

- живі передплатники, які будуть надавати вам підтримку в просуванні акаунта;

-ідеальне співвідношення ціни та якості;

- Високу швидкість роботи;

- наші спеціалісти будуть на зв'язку з вами 24/7.


Як накрутити підписників у тик стрім

Ми починаємо працювати над вашим обліковим записом відразу після підписання договору. Наша автоматизована робота дозволяє отримати результат у найкоротші терміни. З нами у вас не буде проблем, якщо такі виникнуть наші фахівці, усунуть її швидко та ефективно. Відповімо на будь-які ваші запитання. Відповімо на один із них прямо зараз. Навіщо вам потрібні наші послуги?

- якщо ви хочете, щоб вашу творчість бачили все більше людей;

- з нами ви станете селебріті у Тік-Тоці

- ваш обліковий запис вийде в топ, ваші ролики завжди будуть в рекомендаціях;

- з нами можна ефективно монетизувати обліковий запис та отримати перші пропозиції про рекламу.

Ми надаємо свої послуги з накрутки передплатників за найоптимальнішими цінами на ринку. Ми знаємо як набрати багато передплатників у тик струм.

Чому накрутка передплатників на тик стрім недешева послуга?

Для того щоб обліковий запис вийшов у топ і функціонував як треба. Треба наповнювати його контентом, викладати відео щодня, іноді кілька разів. Що потрібно перед тим замовити наші послуги?

1. Придумайте нік для свого облікового запису

2. Не переставайте закачувати до нього контент

3. Будьте постійно на зв'язку з передплатниками

4. У вас має бути не менше 10 відео на обліковому записі, перед замовленням наших послуг


Накрутка підписників у тик стрім разом із нами

З нашими фахівцями накрутка передплатників у тік струм за низькими цінами стала можливістю. Для замовників, які хочуть у найкоротші терміни набрати вагому кількість передплатників, ми можемо запропонувати ботів. Не турбуйтесь. Це безпечно. У вашій аудиторії будуть лише живі передплатники. Які забезпечать під вашою творчістю багато лайків та коментарів. З нами все буде швидко. Прокачуйте ваші облікові записи разом з нами. Весь головний біль ми беремо на себе, а вам залишиться лише пожинати плоди нашої співпраці з вами.

У вас ще лишилися питання? Ми відповімо вам із радістю! Ми завжди на зв'язку.