Накрутка голосов в Instagram | Инстаграм

ГОЛОСУВАННЯ

ГОЛОСУВАННЯ

Вартість:
500.00 грн /за 100 шт

Замовлення накрутки опитувань в Інстаграм: чим цікаві

Накрутка опитувань інстаграм дозволить збільшити кількість тих, хто проголосував за подію, або в пошуку відповіді на питання, що потрібно для виграшу в онлайн-змаганні. За оцінками smm-майстрів, збільшення кількості голосів – це можливість підвищити рейтинг у групі (спільноті), що допоможе підвищити рівень довіри до підприємця.

 Адекватне збільшення кількості голосів Instagram виступає дієвим інструментом розкручування облікового запису, дозволяючи розширити базу клієнтів.

Замовник сам вибирає, за яку відповідь опитування голосуватимуть користувачі. Важливо: накрутка голосів Instagram сторіс передбачає використання облікових записів тільки реальних людей, що виключає можливість блокування з боку адміністрації соціальної мережі.

Особливості накрутки опитувань в Інстаграм

Можливість замовити опитування в інстаграмах з'явилася нещодавно. Її популярність пов'язана із розширенням функціоналу соціальної мережі. Враховуючи особливості послуги, збільшення кількості голосів сьогодні використовується для бізнес-цілей, допомагаючи привернути увагу до діяльності підприємця та послуг (товарів) на його сторінці. Надбавка голосів (відповідь на поставлене запитання) допомагає тематичній Stories підвищити позиції (пошукова видача). Залежно від теми та вибраної комерційної послуги є можливість підйому до ТОП-10, що переводить відео до розряду рекомендованих.

Навіщо використовувати накрутку опитувань в Інстаграм

Безкоштовна накрутка інстаграм опитувань сьогодні допомагає підвищити увагу до бізнес-акаунту, що допомагає у його просуванні. Опитування — це коротке відео чи колаж із фото, після перегляду якого користувачам пропонується питання з варіантами відповіді. Як правило, дві відповіді, але є варіанти з розширеними можливостями.

Показові приклади опитувань:

  • вибрати відповідний образ залежно від заходу (використовують блогери);
  • вибір фотографії для аватара (цікавить користувачів мережі);
  • оцінка товару або послуги (інструмент для бізнесменів як альтернатива інформації фокус-групи).

За підсумками голосування можна отримати статистику. Вона показує, який варіант відповіді виграв. Плюс: є можливість оцінити дані конкретного користувача (вік, ґендерна та соціальна приналежність).

Як збільшити кількість голосів в Інстаграм

Щоб накрутити відповіді на опитування інстаграм, важливо знайти відповідального виконавця. В іншому випадку адміністрація соціальної мережі, виявивши підозрілу активність, обмежить або заблокує діяльність облікового запису.

Звернення до фахівців нашої компанії допомагає накрутити голоси в інстаграмі, швидко збільшити кількість тих, хто проголосував під опитуванням. Голосують лише реальні користувачі із відкритими сторінками, що допомагає створити об'єктивну картину. Використання ефективного маркетингового інструменту, орієнтуючись на розширений   функціонал Instagram допомагає розкрутити компанію замовника. Вартість послуги залишається на доступному рівні.