Накрутка Instagram Threads | Тренди

Лайки Threads

Лайки Threads

Вартість:
50.00 грн /100 шт.
Передплатники Threads

Передплатники Threads

Вартість:
50.00 грн /100 шт.

Розкрутка та просування в Instagram Threads

Instagram Threads – це нова соцмережа, яку розробила компанія Meta. Вважається аналогом Твіттера, потрібна для опублікування повідомлень довжиною до 500 символів, фотографій, відео. Так нова соціальна мережа дозволяє людям висловлювати власні ідеї. Як тільки люди дізналися про нову соцмережу, одразу почали просувати свої облікові записи. Тут ви дізнаєтеся про просування Instagram Threads, розкручування облікового запису та накрутку лайків, передплатників.

Як просунути Instagram Threads

Просування в Інстаграм Тредс можна здійснити двома способами.

1.         Перший спосіб довгий та трудомісткий. Заснований на взаємних підписках на людей, лайках їхніх постів, коментарів. Потрібно виставляти багато тредів, спілкуватися з користувачами нової соцмережі, шукати способи залучити передплатників та лайки від інших користувачів.

2.         Другий спосіб легкий, займає мінімум часу. Достатньо просто зайти на сторінку smm-marketing.com.ua та накрутити лайки та передплатників. За накрутку ваш обліковий запис не заблокують, оскільки компанія використовує тільки «білі методи».

Не хочете витрачати багато часу та сил на просування в Instagram Threads? Тоді скористайтеся функцією накрутки.

Як розкрутити Threads Instagram з нуля

Зареєструвалися в новій соціальній мережі та не знаєте, як розкрутити Threads Instagram з нуля? Тоді дотримуйтесь кількох рекомендацій.

1.         Використовуйте взаємні підписки: на вас підписується людина, і ви оформляєте підписку на неї взаємно.

2.         Знайдіть популярні гілки з обговореннями, там ви зможете поспілкуватися з людьми та знайти передплатників, а також заробити лайки на свої посади.

3.         Публікуйте свої треди у сторіс.

4.         Створюйте вірусний контент, який привертає увагу (старі жарти, різні меми та цитати).

Пам'ятайте, публікуючи навіть найсмішніші чи цікавіші відео та фото, швидко набрати лайки та передплатників не вдасться. Для розкручування своєї сторінки знадобиться багато часу, а взаємні підписки та лайки – не найнадійніший спосіб, згодом люди відписуватимуться. Тому скористайтеся накруткою Instagram Threads лайків та передплатників.

Переваги накрутки Instagram Threads

Головна перевага – сторінка стане розкрученою за кілька секунд. Велика кількість лайків та передплатників каже користувачам, що сторінка містить цікавий, пізнавальний контент. Побачивши велику кількість передплатників, люди моментально підпишуться на ваш обліковий запис Тредс Інстаграм Threads.