Накрутка друзів в Facebook | Фейсбук

FACEBOOK ЗАЯВКИ У ДРУЗІ

FACEBOOK ЗАЯВКИ У ДРУЗІ

Вартість:
40.00 грн /за 100 шт

На даний момент Facebook залишається однією з найбільш затребуваних та актуальних соцмереж у світі – популярність у ній автоматично дає власнику сторінки переваги у продажах, просуванні свого контенту або просто можливість висловлювати свою думку в активному середовищі. Для прискорення процесу можна купити друзів Фейсбук, а потім процес піде сам собою – люди люблять популярні сторінки і оцінюють їх краще.

Навіщо потрібна накрутка друзів Фейсбук?

Чим більше у користувача друзів, тим більше він популярний – це відбувається через алгоритми Фейсбук, які включають просунуту систему рекомендацій. Соцмережа рекомендує користувачам друзів їхніх друзів – отже, якщо отримати якусь базу облікових записів друзів відразу, то прогрес зупинятися не буде.

Накрутка Фейсбук друзів – це не просто можливість підвищити статус для тих, хто хоче активну, добре оформлену і презентабельну сторінку. Такий обліковий запис може мати реальну користь і навіть приносити дохід.

Навіщо потрібна розкручена сторінка:

  1. Допомога у продажах. Якщо ви щось продаєте, без накрутки спочатку не обійтись. Як і в будь-якій іншій соцмережі, кількість передплатників тут дуже важлива і навряд чи вдасться просунути свій товар без початкової аудиторії.
  2. Презентація контенту. Аналогічно з продажами – можна робити дуже добрий контент, але його якість не має значення, якщо його ніхто не бачить. Відео, блог чи статті буде простіше просунути, якщо жива аудиторія регулярно їх переглядатиме.
  3. Робота у рекламній промисловості. Рекламні облікові записи в Фейсбук повинні мати велику кількість друзів, причому реальних сторінок. Без гарного піару та аудиторії ніхто не захоче платити за розміщений на сторінці пост чи заслання.
  4. Просте бажання бути популярним. Навіть без будь-якої вигоди накрутка друзів у Фейсбук може бути потрібна просто для задоволення власних потреб у публічності – і ця мета не менш важлива, ніж фінансово обумовлені.

Після набуття популярності можливості користувача суттєво розширюються, особливо якщо він утримує новопридбану аудиторію цікавими публікаціями чи комерційними пропозиціями.


Як накрутити друзів Фейсбук

Накрутка має бути природною – не має значення, скільки у вас порожніх сторінок у друзях, ніякої користі від них немає. Ми допоможемо вам з популярністю ефективними методами та дійсно уявимо вашу сторінку реальним користувачам. Можливо, що саме так ви знайдете віддану аудиторію для будь-яких своїх цілей та реалізуєте усі свої плани на сторінку найближчим часом.

Якщо хочете накрутити друзів Facebook – звертайтесь до нас. Повідомте нам ключові параметри свого запиту і незабаром отримаєте свій результат.

Яка інформація нам знадобиться:

  • бажана кількість друзів;
  • тип вашого облікового запису (приватний, рекламний, торговий);
  • вибірка основної аудиторії (наприклад, дівчата магазину косметики, хлопці для техноблога);
  • терміни, в які ви бажаєте бачити результат.

Ми гарантуємо активну, живу аудиторію – ви побачите інтерес до свого контенту чи особистих публікацій одразу після закінчення роботи з вашою сторінкою.