Накрутка збереження відео в Tik Tok | Тік Ток

Збереження відео в Tik-Tok

Збереження відео в Tik-Tok

Вартість:
20.00 грн /за 100 шт.

Особливості збереження відео в соціальній мережі Тік Ток

Серед широкого розмаїття соціальних мереж, за допомогою використання яких можна створювати власні відеоролики, варто виділити Тік Ток. Завдяки тому, що тут здійснюють публікацію контенту багато блогерів, досить часто виникає потреба виконати збереження в Tik Tok певного відео. У цьому випадку необхідно знати, як максимально правильно реалізувати цей процес.

Особливості збереження відео з Тік Ток на Android

У тому випадку, якщо необхідно виконати збереження відео в Tik-Tok на пристрій Android, необхідно реалізувати кроки:

·            через програму на мобільному телефоні необхідно запустити потрібний ролик;

·            в кінці бокового меню знайти кнопку з написом «Поділитись» та натиснути на неї;

·            на наступному етапі необхідно вибрати дію «Зберегти кліп»;

·            після виконання перерахованих вище кроків відео буде завантажено до галереї мобільного телефону.

Цей спосіб завантаження відео не завжди працює, оскільки власники можуть ставити обмеження на можливість завантаження. Можна замовити збереження відео Тік Ток за допомогою спеціальних сервісів.

Особливості збереження відео з Тік Ток 

Перед тим, як зберегти відео з Тік Току на персональний комп'ютер, необхідно переконатися, що є можливість попереднього завантаження на мобільний пристрій. Цей спосіб зручний тим, що через USB-шнур можна переписати відеофрагмент з телефону на комп'ютер. Якщо реалізувати процес не вдається, можна використовувати додаткові ресурси. Для цього досить часто використовується сервіс Save From Net.

Особливість сервісу полягає в тому, що для збереження відео з тик струму в програмі в полі пошуку необхідно вставити посилання на конкретне відео. Після цього необхідно вибрати формат, в якому буде виконано процес збереження відео. На наступному етапі можна натискати кнопку “Завантажити”.

Наведений метод є найпростішим за необхідності завантаження відео на персональний комп'ютер. Не варто забувати про те, що є така функція, як накрутка збережень у Тік Ток. За допомогою цієї функції є можливість збільшити кількість передплатників та суттєво розширити цільову аудиторію. Збільшення кількості користувачів стане незаперечною перевагою для блогера, який тільки розпочинає власну діяльність.