Купити Крауд Посилання для Просування Сайту

Індексація посилань у Google

Індексація посилань у Google

Вартість:
20.00 грн /за 1 шт.
Крауд-посилання Європа / США

Крауд-посилання Європа / США

Вартість:
1 920.00 грн /за 10шт.
Крауд-посилання СНД

Крауд-посилання СНД

Вартість:
650.00 грн /за 10 шт.
Крауд-посилання Україна

Крауд-посилання Україна

Вартість:
650.00 грн /за 10 шт.
ПАКЕТ "СТАРТ" (300 СИМВОЛІВ)

ПАКЕТ "СТАРТ" (300 СИМВОЛІВ)

Вартість:
650.00 грн /за 10 посилання
ПАКЕТ "СТАНДАРТ" (500 СИМВОЛІВ)

ПАКЕТ "СТАНДАРТ" (500 СИМВОЛІВ)

Вартість:
850.00 грн /за 10 посилань
ПАКЕТ “ПРЕМІУМ” (1000 СИМВОЛІВ)

ПАКЕТ “ПРЕМІУМ” (1000 СИМВОЛІВ)

Вартість:
1 100.00 грн /за 10 посилання

Послуги з Крауд Маркетингу

Наша компанія надає послуги з крауд маркетингу. Крауд маркетинг є систематичним розміщенням посилань, коментарів, відгуків, відповідей про певну компанію, товар або послугу. Даний метод просування допомагає збільшити вагу Вашого сайту, що надалі приведе його до зростання пошукової системи.

Наше головне завдання – наростити безпечний профіль посилання без шкоди сайту. Розміщення ведеться на майданчиках із гарним доменним рейтингом, що дає гарантію безпеки. Пости розміщуються на форумах, соціальних мережах та інших майданчиках виключно серед зацікавлених осіб.

Чому варто замовити крауд маркетинг у нас

ГАРАНТІЯ
Якщо протягом 30 днів посилання видалять, ми розміщуємо його повторно власним коштом.

ПОСТОЯННИЙ ЗВ'ЯЗОК 24/7
Якщо у Вас виникли питання, Ви можете в будь-який час зв'язатися з нами по Viber, Telegram

РУЧНЕ РОЗМІЩЕННЯ
Ніяких ботів! Лише 100% ручне розміщення.

БЕЗПЕКА
Без загрози потрапити під фільтр чи санкції Google

ЖИВІ АКАУНТИМінімальний ризик видалення опублікованих посилань

ЗВІТНІСТЬ
Детальна звітність після завершення проекту.

Крауд маркетинг – що це?

В даний час для просування товарів та послуг в інтернеті використовуються різні способи. Одним із таких способів є Крауд-маркетинг. Цей метод є докладним аналізом цільової аудиторії щодо різноманітних об'єктів маркетингу. Крауд маркетингом називається процес, який здійснює популяризацію товару чи послуги у певному співтоваристві мережі Інтернет, а саме у соціальній мережі, у блозі, на форумі, у опитувальнику та сервісі відповідей.

Навіщо потрібен крауд маркетинг seo?

Головна мета такого різновиду маркетингу-це стимулювання продажу рахунок задоволення потреб цільової аудиторії. Іншими словами, крауд маркетинг для контентних проектів необхідний популяризації об'єкта рахунок створення про нього думки серед потенційних споживачів.

Особливості послуги крауд маркетинг.

Крауд-маркетолог (Україна) використовується для просування певного об'єкта наступні інструменти: відгуки, рекомендації про бренди, послуги, ресурси і т.д. Потрібна інформація розміщується "м'яко", а саме лише на форумах та у спільнотах з певною тематикою. Найчастіше при крауд-маркетингу не розміщують прямі гіперпосилання, але вони можуть бути використані в деяких випадках. Процес агітації здійснюється за допомогою мотивації. На таку послугу, як крауд маркетинг, ціни залежить від використовуваних методів і завдання. Різні послуги крауд маркетингу допомагають ефективно здійснювати цей процес.

Завдання, поставлені перед крауд-маркетологами.

1.Збільшення популярності продукту чи пропонованих послуг у потенційних клієнтів, створення лояльної репутації суспільства.

2.Підвищення трафіку цільової аудиторії.

3.Поліпшення поведінкових факторів сайту

4.Внесення різноманітності трафіку, що купується з посилань.

5.Велика швидкість поширення необхідних відомостей з найбільшої кількості цільових груп.

Крауд маркетинг

Прикладом такого процесу може бути така ситуація. Для того, щоб онлайн-магазин, який займається продажем побутових приладів, зміг отримувати суттєвий результат від технологій, необхідно розміщувати на певному майданчику близько 200 посилань для конкретної категорії товарів. Зворотним прикладом і те, що з продажу садових інструментів можна опублікувати близько 50 посилань.

Чому варто замовити маркетинг крауд?

Якщо Вас цікавить питання для чого необхідний крауд маркетинг і що він дасть Вашому сайту, представляємо такі переваги даного способу популяризації товарів та послуг:

  1. Збільшення впізнаваності. Таким чином можна підвищити поінформованість про бренди, його продукт та послугу. При цьому цей процес є найбільш доступним методом для цифрового просування. За рахунок рекомендацій та думки людей впізнаваність маленької фірми зростає дуже швидко.
  1. Процес лідогенерація.

За рахунок того, що бренд стає відомим, все більше потенційних клієнтів відвідують компанію. Іншими словами, це допомагає означає збільшити продажі.

  1. Посилення авторитету. Крауд-маркетинг дає можливість використання послідовного та якісного контенту для того, щоб компанія зайняла лідируючі позиції у певній ніші.
  1. Процес взаємодії з потенційною аудиторією. Цей спосіб є ефективним методом для того, щоб безпосередньо взаємодіяти з потенційними клієнтами. До способів взаємодії належать наявність відгуків, постів, лайків, відповіді коментарі тощо.
  1. Підвищення відвідуваності Інтернет-ресурсу. З процесом збільшення впізнаваності ресурс отримує велику кількість трафіку. Відвідуваність ресурсу також зростає.

Де замовити крауд маркетинг?

Якщо Вам необхідний крауд маркетинг, послуга доступна в нашій компанії. У нас Ви зможете придбати крауд посилання. У своїй роботі ми використовуємо лише сучасні інструменти маркетингу для того, щоб ефективно та якісно здійснити просування товару чи послуги. Використання крауд маркетингу – це швидкий та успішний спосіб просунути товари чи послуги і, як наслідок, збільшити продаж, а також підвищити впізнаваність бренду.

Крауд-маркетинг

Йдеться про просування, використовуючи рекомендації та коментарі. Крауд -маркетинг має на меті популяризувати конкретні сайт, компанію або продукт у соціальних мережах. Завдяки організації спілкування з користувачами формується громадська думка та репутація того чи іншого бренду.

Причини важливості крауд -маркетингу

SEO просування, підвищення репутації компаній і сайтів - все це без крауд -маркетингу важко здійснити.

Крауд маркетинг вирішує основні завдання:

- Зростання впізнаваності продуктів, сайтів та компаній. Чим частіше згадується бренд, тим вищою є його популярність, що є частиною реклами;

- репутація бренду отримує нову якість, позитивне ставлення до нього користувачів, що досягається своєчасною реакцією на їхню критику та пропозиції;

- підтримується якість посилань, що є основною умовою просування;

- зростає цільова аудиторія, яка підтягується з інших сайтів та каналів, залучена якісними товаром чи послугою;

- сприяє утриманню уваги та інтересу аудиторії завдяки посиланням та якісній інформації.

Розрізняють кілька видів контенту:

Коментарі з безанкорними та анкорними посиланнями. Слід пам'ятати, що безанкорні посилання більш природні та органічно вписуються у профіль.

Коментарі без посилань. Вони лише згадують продукт чи бренд, адреси, контакти, імена менеджерів, різного роду інструкції та пам'ятки.

Приклади розміщення крауд посилань

Як правило, крауд -посилання розміщуються в коментарях на порталі новин, у соціальних мережах, на форумах та блогах, сервісах питання-відповідь.

Як правильно вибрати майданчик

Перш ніж зупинити свій вибір на майданчику для розміщення крауд -посилання, слід взяти до уваги такі фактори:

- яка цільова аудиторія є, її якість та наскільки її інтереси можуть відповідати тому, що ви хочете запропонувати;

- чисельність цільової аудиторії. Не варто відповідати, якщо аудиторія нечисленна;

- Активність обговорення. Не варто працювати з сайтом, де останній коментар було опубліковано понад місяць тому.

- якість посилального профілю, наскільки він чистий про спам.

Способи впровадження крауд -маркетингу

Процес цей досить тривалий і трудомісткий і результат очікується не раніше трьох-чотирьох місяців після індексації посилань. Цю роботу можна зробити самому, а можна звернутися до допомоги професіоналів, спеціалізованих сайтів, одним з яких ми.

Якщо ж ви вирішили виконати цю роботу власними силами, то вам слід опрацювати наступні етапи:

- вибрати майданчики, що підходять вам з тематики з численною цільовою аудиторією;

- Ваші експерти повинні на цих майданчиках зареєструвати свої профілі для спілкування з аудиторією у форматі «Питання-відповідь»;

- виступайте ініціатором обговорень з питань вибору та споживання товарів та послуг, провокуйте активне проблемне спілкування у рамках теми;

- не залишайте поза увагою та відповідями жоден коментар чи згадка, зроблене користувачами. Вміння аргументовано відповісти на критичне зауваження, грамотно запропонувати продукт, підтримати користувачів, які самостійно рекомендують бренд – у цьому полягає запорука успіху;

- даючи відповідь, робіть у ньому необхідні крауд -посилання.

Є кілька способів підвищити ефективність крауд -маркетингу: зупиняйте свій вибір тільки на актуальних публікаціях, користуйтеся простою, доступною для широкої аудиторії мовою, уникайте спаму, добивайтеся унікальності своїх текстів, якісне та регулярне спілкування з аудиторією, уникайте раптового збільшення крауд -посилань.

Крауд-просування – це стратегія маркетингу, яка заснована на спільній роботі безлічі людей (крауда) для досягнення спільної мети – просування бренду, товару чи послуги. Це можна досягти за допомогою різних методів, таких як соціальні мережі, блоги, відео, спільноти і т.д.

Однією з ключових переваг крауд-просування є те, що воно засноване на довірі та рекомендаціях від людей, які справді захоплюються брендом, товаром чи послугою. Це може зробити більш ефективним у залученні нових клієнтів та збільшенні лояльності існуючих клієнтів.

Проте, успішне крауд просування вимагає планування та організації. Це включає створення контенту, який буде привабливим для крауда, а також побудова спільноти і створення механізмів для його активної участі. Це може включати конкурси, подяку за рекомендації, інтерактивні кампанії і т.д.

Крім того, важливо забезпечити зворотний зв'язок та відгук на відгуки крауда. Це допоможе покращити якість продукту чи послуги та збільшити задоволеність клієнтів.

Загалом, крауд-просування – це ефективний інструмент для залучення нових клієнтів та збільшення лояльності існуючих. Але щоб досягти успіху, необхідне гарне планування та організація, а також активна участь та зворотний зв'язок із кравди.