Просування в Twitter (Твітер)

Накрутка Twitter

Твіттер - це одна з найпопулярніших соціальних мереж, створена в 2006 році і користується активним попитом і досі. Кількість користувачів сервісу становить кілька мільйонів, а більшість їх є активними, тобто постійно користуються всіма можливостями платформи.

Виникає закономірне питання: чим же ця соцмережа заслужила визнання великої кількості користувачів?

На те є безліч причин:

1. Твіттер дає можливість ділитися максимально актуальними думками, ідеями, роздумами та отримувати на це різноманітні реакції (підтримку, радість, невдоволення і навіть критику). Крім цього, платформа має на увазі публічність, оскільки всі пости відкриті для перегляду широкого кола користувачів. Додатковим достоїнством публічності є можливість «розкрутки» свого облікового запису, набуття популярності у значної кількості передплатників та гостей сторінки.

2. Можливість публікувати пост із будь-яким змістом, не побоюючись того, що його заблокують через вимоги цензури. Виходить, що у вас завжди буде можливість дізнатися про найактуальнішу інформацію, не побоюючись, що її заблокують.

3. Свобода слова –один із головних принципів роботи Твіттера, тому для сучасності це дуже важливий факт. Будь-який користувач має право висловити свою точку зору, а також непогано на цьому заробляти: працювати з рекламодавцями, отримувати за це кошти, займатися просуванням товарів і послуг, що самостійно виробляються.


Рекомендуємо скористатися наступними порадами, щоб досягти максимально швидкої популярності в Твіттері:

● виберіть максимально яскраве ім'я вашого облікового запису, що запам'ятовується,

● активно ведіть сторінку, поділіться потрібною інформацією, спілкуйтесь, реагуйте на пости інших користувачів, залишайте коментарі,

● щоб публікована інформація могла бути знайдена швидше, використовуйте хештеги, які вказуються як #хештеги,

● оформіть інтерфейс вашої сторінки максимально привабливо,

● намагайтеся вигадувати оригінальний та цікавий контент,

● яскраво та точно викладіть інформацію про себе та про свою діяльність.

● купіть ретвіти у твіттері

Якщо ви не є новачком у цій соцмережі, то ви напевно знаєте, якої праці варто заробити якусь популярність серед інших користувачів. Для того, щоб не витрачати цінний час на розкручування облікового запису, можна використовувати невелику хитрість – використовувати спеціальні сервіси для накрутки лайків та ретвітів, а також передплатників.


Які можливості замовити накрутку ретвітів в твіттер?


Якщо ви опублікували якийсь цікавий твіт із додатком красивої картинки, але поки що не маєте своїх передплатників, то з великою ймовірністю пост так ніхто й не побачить. Причина проста - величезна кількість користувачів, розкручених облікових записів популярних осіб, в них дуже легко загубитися. Підключивши на твіт накрутку, ваш пост побачить велику кількість користувачів. У такому разі шанс збільшити кількість своїх передплатників, які справді зацікавляться вашою інформацією, збільшується у рази. Якщо ваш пост набуде більшої популярності, то він протягом нетривалого часу можна набрати величезну кількість лайків, ретвітів та коментарів. Весь цей процес – це розширення своєї аудиторії.

Більш ефективний спосіб просування – це купити ретвіти твіттер. У такому разі вашу посаду побачать люди, які зроблять ретвіт уже своїм активним передплатникам. Такий ланцюжок призведе до великої кількості переглядів контенту.

Замовити накрутку ретвітів Twitter також відмінно підійде навіть у тому випадку, якщо у вас вже є передплатники, але їх поки що мало для вирішення ваших бізнес-завдань. Якщо купити накрутку ретвітів, кількість активних користувачів сторінки збільшиться.