Наші послуги

ЯК ПРАЦЮЮТЬ НАШІ ПОСЛУГИ
01
ВИБИРАЄТЕ ПОСЛУГУ ЩО ВАМ ПОТРІБНА ДЛЯ ПРОСУВАННЯ
02
ЗАПОВНЮЄТЕ ВСЮ ІНФОРМАЦІЮ ЯКА ПОТРІБНА ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ (Посилання на відео, Посилання на пост, Посилання на сторінку/ Профіль) ВАЖЛИВО! Все повинно бути у відкритому доступі
03
Запуск замовлення буде відразу як пройде модерацію нашим менеджером (До 30 хв.)

Замовлення реклами у соціальних мережах – основні важливі переваги

Кожен рекламодавець може демонструвати оголошення лише власної цільової аудиторії. Для цього в SMM просуванні вказуються точні характеристики відвідувачів, які зацікавлені у цих продуктах. Критерії різні: стать, вік, геолокація і навіть номер будинку тощо. У такий спосіб можна звужувати коло покупців. Наприклад, якщо продавець реалізує дитяче харчування з техаських гарбузів, то грамотні рекламні налаштування можуть допомогти одночасно відсікати переконаних чайлдфрі або тих, у кого ще немає дітей.

Багато соц. мережі дають можливість проводити дуже ретельний аналіз ходу рекламних компаній, активності реалізацій та маркетинг у соціальних мережах. На основі наявної інформації проводиться повторне настроювання рекламної компанії та оптимізація результатів.

Щодня кілька мільйонів відвідувачів заходять на свої сторінки, дивляться новини, розмовляють з друзями. Одна з найбільш грамотних організаційних рекламних процесів може привертати увагу численних потенційних споживачів, деякі з них виявляться дійсно реальними.

На SMM просування ціни на послуги доступні, але вони постійно зростають. Однак сьогодні це є найвигіднішим варіантом просування з економічної точки зору.

Можна налаштувати рекламу на паблики та групи конкурента.

Відмінний вибір для тих, хто має свій малий бізнес. Не варто виготовляти портали своєї фірми для просування продукції. Просто можете пройти реєстрацію в якійсь соцмережі, щоб повноцінно рекламувати та залучати користувачів.

Від чого залежать ціни SMM-проекту?


Маркетинг у соціальних мережах. Наші переваги:

  • Створення власних стратегій та методик проводити рекламні компанії;
  • З'ясування якості майданчиків для реклами та її відмінні можливості для збільшення конверсій;
  • Створення креативного текстового, медійного або мультимедійного оголошення;
  • Зниження ціни кліку та витрат на те, щоб вести рекламні компанії.

Таргетована реклама від нашої компанії є відмінною ймовірністю «вичавити» максимум із соц. мереж, гарантуючи найпотужніший приплив відвідувачів та покупців на портал.

Блог

Всі новини