Накрутити коментарі YouTube | Ютуб

YOUTUBE-КОМЕНТАРІ

YOUTUBE-КОМЕНТАРІ

Вартість:
90.00 грн /за 10 шт

Як накрутити коментарі Ютуб?

За послугою накрутити коментарі Ютуб необхідно створити завдання, а не писати готовий коментар. Коментарі виконавці розміщують усі або необхідної послідовності. Видалити коментарі ви не зможете. Кошти за некоректне завдання чи завдання на закрите чи неробоче посилання не підлягають поверненню.

На цьому сайті можна придбати коментарі на будь-які види роликів або каналів у цій мережі. Коментарі робляться як завдання, які Ви можете задавати. Швидкість виконання – приблизно 80 коментарів протягом доби на одне завдання.

Важливий момент: Вам не потрібно писати та створювати коментарі! Ви повинні задати тематику і завдання, про що і в якому вигляді варто писати. Всім іншим займаються виконавці.

Накрутка коментарів YouTube . Що це таке і з чим це їдять?

Розвиток соціальних мереж сьогодні є глобальне явище, без якого багато процесів взаємодії вже важко собі уявити. Складно уявити і просування в соцмережах без певних правил,алгоритмів та методів,
таких, зокрема, як накрутка лайків на коментарі ютуб та інших соцмереж та месенджерів .

Розкрутка аккаунта в соцмережі у комерційному сенсі буває не просто необхідним, а єдиним джерелом розвитку бізнесу, залежно від його специфіки. Так, особисті та бізнес-акаунти прагнуть отримати якнайбільше підписників або друзів, для цього купити коментарі youtube і накрутити лайки на канал в Ютьюб та інших соцмережах , а кожен кількісний поріг підписників, що досягається, розкриває для акаунту нові економічні перспективи.

Якщо ви хочете збільшити популярність свого облікового запису і показати це, він повинен містити наочні ознаки вхідного трафіку або зворотного зв'язку від вашої аудиторії, яка проявляється у коментарях та лайках. На таких порталах як Youtube зростаюча кількість підписників і особливо лайки, отримані під час перегляду відео, говорять системі індексації про те, що контент корисний і цікавий аудиторії, і система вже сама пропонує вигляд її аудиторії ще більшого охоплення.

Але як це все запустити з нуля, як домогтися збільшення підписників, а від цих підписників, далі, ще й лайків?

Існують професійні та безпечні з точки зору можливого блокування облікового запису SMM методи накрутки лайків на пости та коментарі у профілях соцмереж. Оскільки переписуватись з кожним передплатником у «ручному режимі» і залучати його до перегляду, тим більше, в режимі діалогу з необхідною кількістю підписників неможливо, сьогодні можна купити коментарі ютуб та інших сервісів,
а вже далі автоматично за допомогою спеціального сервісу розкрутити пост та накрутити лайки для підвищення активності та позитивної реакції аудиторії.

Важливо! Йдеться не лише про лайки, поставлені як відображення емоційної реакції на пост, а ще й про лайки на ті чи інші коментарі до цього поста. Сьогоднішня оцінка посту чи товару вже практично неможлива поза контекстом з інших оцінок та коментарів.

Купити накрутку коментарі на Youtube канал 

Ви коли-небудь бачили пост першим? Так, щоб на нього не було поставлено жодного лайка і не написано жодного коменту ? На популярному обліковому записі? Скоріш за все ні. Напевно, хтось уже оцінив те, що Вам теж сподобалося або навпаки не сподобалося, а Ви вже, таким чином, висловлюєте своє ставлення не лише до самого посту чи продукту, а й до того, що «вони всі тут пишуть», вступаєте в обговорення, переписуєтеся з іншими передплатниками, що потрібно власнику акаунта.

Багато коментарів, а серед них, можуть бути і «крики чайок», тобто учасників, що свідомо беруть участь у бізнесі, можуть дуже сильно впливати на думку аудиторії, знімати заперечення, привертати увагу і так далі, тощо. Розставити потрібні коментарі і накрутити коментарі ютуб - це ціле мистецтво комерційного просування аккаунту в соціальній мережі, що включає і технологічне масове рішення.

Подальше зростання активності аудиторії може розростатися у геометричній прогресії. І, якщо тема справді цікава, виводити її у топи. Реальні користувачі починають активно підписуватися бачачи, що пропозиція цікава, і аудиторія активно реагує на неї, забезпечуючи зростання продажів через соціальні мережі:

  • Ютьюб 
  • Фейсбук 
  • Інстаграм
  • Тік-Ток та ін.

Наприклад, соціальна мережа Інстаграм використовує в так званій розумній стрічці принцип збільшення кількості показів залежно від зростання переглядів і поставлених лайків. Той же принцип давно застосовує та використовує YouTube music , та інші соцмережі . Купити лайки на пости та коментарі можна і в цих мережах, і на YouTube .

Подібні інструменти агрегаторів ретельно стежать за тим, як користувачі реагують на пости груп або YouTube - каналів, чи відбувається інтерактив у групах, чи пишуться коментарі і чи лайки. Те, що цікаво, просувається далі, те, що не цікаво – не просувається. Навіть не зовсім так. Пост, де є зворотний зв'язок від аудиторії та підтвердження, що це їй цікаво, просувається, а піст, без підтвердження від аудиторії, навіть якщо він ще цікавіший за своєю суттю – на жаль, не просувається агрегатором.

Замовити накрутку коментарів на Youtube

У соціальній мережі аудиторія вирішує все. На те вона та соціальна мережа. Думка аудиторії важливіша за пряму рекламу, яка в соцмережах працює набагато гірше. Для отримання хорошої віддачі від аудиторії, збільшення її охоплення додати лайків за допомогою спеціального сервісу, навіть якщо їх треба докупити представляється цілком прийнятним та ефективним варіантом.

На таких майданчиках як Facebook не використовується алгоритм показів «розумної стрічки», але оскільки окрім коментарів та лайків інших способів прояву зворотного зв'язку ще не придумано – окрім, хіба що, листи в личку ) – у цих мережах також активно накручуються лайки, і власники акаунтів намагаються купити лайки та зацікавити тим самим інших користувачів товаром, послугою чи новиною. Це підвищує лояльність до товару і позитивно впливає на аудиторію, адже пости з повною відсутністю лайків та коментів виглядають дещо сумнівно.

Важливо! Сьогодні реакція аудиторії – це головний критерій, який орієнтуються програмні алгоритми соцмереж, пропонуючи контент своїм користувачам. А оскільки ця реакція виявляється у коментах і лайках, і переписуватись з величезною аудиторією, розсилати запрошення, словом, працювати «вручну» вже давно стало неможливо, висновок простий: без накрутки лайків уже не обійтися.

Активний аккаунт у соціальній мережі, корпоративний чи особистий, може приносити як емоційне задоволення і лестити самолюбство, так і абсолютно реальні гроші, що зростають разом з кількістю підписників. Ось чому купити та накрутити лайки на пости та коментарі у своєму профілі є основним, ефективним та безпечним способом досягнення цієї мети.

Коментарі до Ютюба накрутка

На жаль, розкрутити свій канал самостійно, з нуля, практично неможливо. Популярність каналу, на жаль , не залежить від того, якої якості ролик ви зробили і наскільки цікавий у ньому матеріал. Коментарі до Ютюба – ось той спосіб, який дозволить зробити канал живим, значущим, цікавим для користувачів.

Ми зуміємо вам допомогти і донести до цільової аудиторії, наскільки жвава атмосфера на вашому каналі, які в ньому вирують емоції та пристрасті.

Хто потребує накрутку коментарів до Ютюба

Досить часта картина, коли канал має пристойну кількість передплатників, але мінімальна кількість відгуків, а то й зовсім їх немає. Відразу можна здогадатися , що відгуки накручені і користувачі до нього байдужі.

Коментаріх потребують усі охочі популяризувати свій канал. До них відносяться:

- Власники інтернет магазинів ;

- онлайн-школи;

- блогери ;

- Розробники реклами.

Користуючись нашою послугою організації коментарів в Ютюб , ви набуваєте унікальної можливості:

- Посісти лідируюче місце в рейтингу;

- отримати нових передплатників;

- залучити спонсорів та рекламодавців;

- Збільшити свій заробіток.

Не забуваймо, що тут діє закон ринку: чим більше коментарів під відео, тим цікавіше це відео для користувача. Заманушка діє безвідмовно.

Способи накрутки коментарів у Ютюб

Настає час, коли перед власником каналу виникає питання про накрутку коментів . У нього є дві можливості: звернутися до платних або сервісів або спробувати накрутити самостійно.

Самостійний варіант передбачає створення кількох акаунтів і з них надсилати собі коментарі. Можна звернутися за допомогою до знайомих, попросивши їх залишити коментар під вашим відео. Ну і як варіант активно залишати відгуки на інших каналах, очікуючи, що спрацює правило повернення боргу.

Це спрацьовує не завжди, не кажучи вже про те, скільки часу і сил ви витратите. Можна ще нарватися на штраф або канал заблокують, якщо ви ненароком порушите правила Ютюб .

Плюси платної нарутки коментарів на Youtube полягають у тому, що ви:

- маєте шанс придбати максимальну кількість відгуків;

- оформляєте замовлення без тестових завдань та реєстрації;

- Заощаджуйте свої час і нерви.

Послуга абсолютно безпечна і нічого, крім користі, каналу не принесе.

Види придбаних коментарів у Ютюб

До вашої уваги три типи відгуків: нейтральні, позитивні та негативні. За нашими спостереженнями саме негативні коментарі спонукають користувача вступати в листування, викликаючи напруження пристрастей на каналі.

Для позитивних коментарів найбільше підходять всілякі розважальні канали, коли користувачам необхідно передати захоплення і радісні емоції.

Однак , все чудово розумію, сто тільки позитивних відгуків бути не може - це виглядає неприродно. У такому разі робиться розведення коментами нейтральними.

Додавання відгуків проводиться грамотно, і результат виглядає природним. У наданні послуги беруть участь лише реальні люди, що гарантує якість відгуків та їх надійність.

Чому вибирають нас для накрутки коментарів на Ютуб

Ми ставимо своє пріоритетне завдання зробити відео клієнта топовим і затребуваним у цільової аудиторії. Гарантуємо якісну роботу та оригінальні відгуки у рамках вашої теми. Шаблони – це не про нас. Креативність – ось наша риса.

Коментарі з нами – це:

- якісні коментарі в тій кількості , яка вам необхідна;

- відсутність реєстрації, анонімність, конфідеційність ;

- облік вашої думки при виборі відгуку та локації;

- гарантія якості.

Робота з коментарями до Ютюба починається відразу за фактом оплати.