Накрутка підписників в Telegram | Телеграм

TELEGRAM-ПІДПИСНИКИ

TELEGRAM-ПІДПИСНИКИ

Вартість:
28.00 грн /за 100 шт
TELEGRAM-УЧАСНИКИ У ГРУПУ (СНД)

TELEGRAM-УЧАСНИКИ У ГРУПУ (СНД)

Вартість:
45.00 грн /за 100 шт
TELEGRAM-ПІДПИСНИКИ-ЦІЛЬОВІ

TELEGRAM-ПІДПИСНИКИ-ЦІЛЬОВІ

Вартість:
50.00 грн /за 100 шт
TELEGRAM-1000 ПІДПИСНИКІВ НА КАНАЛ

TELEGRAM-1000 ПІДПИСНИКІВ НА КАНАЛ

Вартість:
180.00 грн /за 1000 шт.
TELEGRAM-3000 ПІДПИСНИКІВ НА КАНАЛ

TELEGRAM-3000 ПІДПИСНИКІВ НА КАНАЛ

Вартість:
498.00 грн /за 3000 шт
TELEGRAM-10 000 ПІДПИСНИКІВ НА КАНАЛ

TELEGRAM-10 000 ПІДПИСНИКІВ НА КАНАЛ

Вартість:
1 250.00 грн /за 10000 шт.

Накрутка передплатників Телеграм бот: для кого і переваги

Накрутка передплатників телеграм бот є надійним методом, щоб просувати канал. Відвідувачі месенджера складаються з мільйонних користувачів із різноманітних частин світу: і більшість із них – потенційні відвідувачі для власної справи. Телеграм є своєрідним проявом «закритого закладу за інтересами», який надає лише потрібній аудиторії інформацію. Підписавшись на канали або вступивши в паблік, відвідувачі вже спочатку зацікавилися продуктом або послугою фірми. Залишилося просто створити ефективну пропозицію та надіслати її всім передплатникам. Накрутка ботів у телеграм

Телеграм накрутка передплатників, які плюси і навіщо?

Накрутка передплатників у телеграм канал виявиться актуальною здебільшого. Наприклад, під час реєстрації каналу у цій соцмережі і можуть просунути такі види відвідувачів, як:

  • Блогери, які мають розкручений блог у соцмережах. І блогери мільйонників можуть замовити в телеграм накрутка передплатників, щоб там почати постити актуальні новини, ролики, щось цікаве. Гідність такого виду спілкування з відвідувачами – у Телеграмі практично не має жодного обмеження для подання інформації. Такою є політика здійснення роботи фірми. У багатьох інших месенджерах і соцмережах є суворі правила, які обмежують можливість постити специфічний контент.
  • Магазини та інші комерційні працівники. Телеграм канал відмінно підходить для того, щоб розміщувати додаткові акції та багато іншого.
  • Відомі особи. Як і з блогером, для затребуваної аудиторії Телеграм канал є чудовою можливістю збільшити сферу впливу.

Але незважаючи на це незабаром ця соцмережа виявиться затребуваною. Можливо, в нього зможуть переходити по СНД, які використовують Вайбер або Вацап. Якщо ви бажаєте опинитися на крок уперед, ви можете розкрутити канал сьогодні. Запам'ятайте – тим, хто просувався раніше, це завжди може даватися простіше.

Накрутка телеграм каналів, переваги

Перевага послуги накрутка передплатників telegram – це можливість збільшити кількість передплатників. Це важливо, задля цього розкручується канал. Але важливе значення має виконати все так, щоб система не змогла розпізнати підозрілу дію. Для цього в ідеальному відношенні радять замовити в один і той самий час. Тобто робимо висновки, що вона виявиться для вас актуальною.

З'ясувати, що на власному каналі люди зі справжніми аккаунтами, проте при накрутці, майже неможливо. З цієї причини скориставшись білими способами просування, ви зумієте ні про що не турбуватися.

Накрутка телеграм каналів не допускається супергруп, чатів та бот для накрутки передплатників телеграм для таких видів товарів та послуг:

  • Вибухова речовина та матеріали з піротехнічним виробом.
  • Дистанційна реалізація продукції, яка заборонена на продаж дистанційним методом.
  • Медпослуги, щоб штучно перервати вагітність.
  • Наркотична та психотропна речовина.
  • Зброя та багато іншого.

Купуйте реальних учасників Telegram

Накрутка телеграм – це наш основний вид діяльності. І якщо ви задумалися про свій бізнес, то саме час приєднається до нашого сервісу. Наш сервіс надає високоякісні послуги просування. Якщо ви шукаєте найдешевшу ціну на ринку, ви знаходитесь у правильному місці.

Ми розпочали свій шлях вже багато років тому і працюємо до сьогодні, адже накрутка передплатників Телеграм набуває глобальних масштабів для бізнесу. Якщо у вас є будь-які питання про наші продукти або виникли проблеми з вашим обліковим записом, просто зв'яжіться з нами. Тисячі наших передплатників стали власниками мільйонів передплатників.

Усі куплені у нас майбутні учасники – справжні, і падіння становить у середньому 1% за місяць або менше. Але якщо контент вашого каналу є привабливим, відсоток падіння буде набагато нижчим. Статистика така: звичайні передплатники, які дивляться куди їм вступити, якщо бачать що мало учасників – “проходять повз”, і переважно вступають туди, де вже багато учасників. Це є ще одним вагомим приводом користуватися нашим сервісом.

Переваги наявності великої кількості учасників на вашому каналі:

● Можливість надсилати та обмінюватися файлами з іншими користувачами

● Високошвидкісний сервер

● Можливість здійснювати голосові дзвінки

● Можливість надсилати документи та файли в різних форматах

● Можливість надсилати файли великого обсягу

● Висока безпека цього месенджера завдяки шифруванню

● Низьке використання обсягу даних користувача

● Надання телеграм на різних платформах


Сервіси нашого сайту:

● Збільшення передплатників каналу

● Збільшення передплатників групи

● Купівля офлайн передплатників

● Купівля онлайн передплатників

● Фактичні перегляди постів на каналі ( такі як конкурс та голосування в Telegram)

● Реклама на великих каналах

Щоб замовити накрутку телеграм, зв'яжіться з нашими фахівцями для оформлення замовлення та отримання додаткової інформації через наші контакти на сайті. Наш сервіс робить накрутку, згідно з усіма розміщеними правилами на сервісі месенджера.

Мінімальна купівля учасників Telegram не така велика, відправте свій ідентифікатор для координації, щоб купити більшу кількість у розділі “Контакти”. (Дані вашого облікового запису не буде видно іншим користувачам).

Купуйте учасників Telegram

При покупці передплатників Telegram, будь ласка, уважно введіть загальнодоступне посилання на ваш канал/групу Telegram. Реєструйтеся та купуйте учасників каналу. На цьому веб-сайті ми маємо намір максимально використовувати живих передплатників, яких можна додати на ваш канал.

Купівля передплатників відноситься до затребуваної групи послуг, у якій учасники обов'язково додаються до каналу та групи Telegram. Таким чином, передплатники є реальними та додаються на канал як офлайн, так і онлайн. Накрутка телеграм каналу стане гарною інвестицією у ваш бізнес.

Замовляйте офлайн-передплатників Telegram

При покупці офлайн-передплатників вони будуть додані в канал або групу в звичайному режимі, а після додавання на канал їм буде надіслано повідомлення (“Ви є учасником каналу”).


Купуйте учасників Telegram онлайн

При покупці передплатників у нас на сайті, онлайн-передплатники зазвичай додаються до каналу або групи відразу, і після додавання на канал їм надсилається повідомлення – “ви є учасником каналу”. Залежно від того скільки учасників ви придбаєте, буде очевидним успіх вашого каналу в майбутньому, і починаючи вже з першої секунди.

Збільшуйте передплатників Telegram

Якщо ви плануєте збільшити кількість передплатників за допомогою нашого безпечного сервісу, вам варто лише зв'язатися з нами за спеціальною формою на сайті. Рекомендуємо використовувати найбезпечніший спосіб – “Купити передплатників Telegram” на нашому сервісі, щоб використовувати всі функції цього месенджера безмежно.

Переваги покупки передплатників Telegram

● Купувати передплатників Telegram економічно

● Швидке виконання замовлень

● Є різні способи купівлі передплатників вашого каналу

● Початкова перевірка каналу

● Прийнятна рентабельність

● Можливість придбання великої кількості передплатників за невеликою ціною

● Незначна втрата учасників при правильному керуванні

Збільшення передплатників та накрутка телеграм переглядів на нашому сервісі відбувається використовуючи тільки реальні акаунти, і тільки від перевірених передплатників.

Цільові учасники Telegram

Купуйте цільові передплатники для свого каналу або групи з усього світу. Наші передплатники є глобальними, і більшість їх з України та країн ближнього зарубіжжя, бо Telegram дуже популярний у цих країнах. Купуйте 100% безпечних та законних учасників прямо зараз. Розкрутка телеграм каналу актуальна в абсолютно різних нішах бізнесу.

Наш сервіс зробить неоціненний внесок у розвиток вашого каналу. У роботі нашого сервісу на першому місці звичайно конфіденційність клієнта, і ми ніколи і за жодних обставин не передаємо ваші особисті дані третім особам чи іншим організаціям.

Збільште кількість передплатників Telegram та переглядів публікацій прямо зараз. Використовуйте всі переваги свого каналу після накрутки телеграм і переконайтеся в ефективності нашого сервісу.