Накрутка передплатників у Linkedin

Накрутка передплатників у Linkedin

Linkedin – знаменита американська платформа спеціально розроблена для ділового світу. Зареєстровані профілі є міні-резюме, що дозволяють виставити компанію чи особистий робочий досвід у хорошому світлі. Число користувачів, які представляють роботодавців, претендентів, професійних експертів, зростає з кожним днем. Високий рівень конкуренції в кожній категорії змушує шукати нові способи привернення до себе уваги, одним із них є збільшення кількості передплатників, контактів, зв'язків.

Купити передплатників для компанії Лінкедін – швидкий спосіб досягти потрібної планки довіри. Для цього можна скористатися послугами компанії «Рекламна Фабрика», перевіреного українського СММ-сервісу.

Чому важливі передплатники на профілі LinkedIn

Офіційні сторінки на LinkedIn – представницька особа компанії у професійних мережах. Розширення числа передплатників робить бренд привабливішим для потенційних клієнтів, допомагає команді збільшити продажі, успішно проводити маркетингову кампанію, керувати персоналом, відкритими вакансіями, досягти поставленої мети.

Накрутка передплатників у Linkedin від «Рекламної Фабрики» допоможе легко отримати перші десять тисяч аудиторії, збільшити впізнаваність бренду серед претендентів, встановити зв'язки всередині бізнес-груп та найняти справді відданих справі, добре навчених, кваліфікованих співробітників.

Як відбувається накрутка живих передплатників у LinkedIn

Для створення успішної сторінки LinkedIn з великою кількістю передплатників потрібна стратегія, постановка етапів, послідовність та професійна підтримка, які допомагають бізнесменам використовувати алгоритм платформи у своїх інтересах.

Ми залучаємо виключно живих фоловерів, зацікавлених у співпраці з брендом. Перевірені профілі, активні, без ризику бана. Працюємо відразу після отримання заявки швидко, якісно.

Плюси накрутки передплатників у Лінкедін від нашої команди

Замовити накрутку передплатників у Linkedin від «Рекламної Фабрики» дуже просто. Достатньо надати менеджеру посилання на профіль, описати вимоги, спрямованість просування, терміни, кількість бажаних передплатників. Після надсилання заявки зачекайте 20-30 хвилин і зв'яжуться з вами.

Переваги роботи з нами:

·           низькі ціни;

·           результат гарантовано;

·           колишні методики просування.

Звертайтеся вже зараз для максимальної віддачі.