Накрутка лайків Likee

Лайки в Likee

Лайки в Likee

Вартість:
55.00 грн /за 100 шт.

Лайки в Likee

Популярна у дітей та підлітків соціальна мережа від BIGO Technology із Сінгапуру з аудиторією понад 100 мільйонів надає унікальну можливість створювати неповторний контент. Але як досягти того, щоб вас помітили? Відповідь проста – швидко накрутити лайки у Лайці.

Як багато означає лайк

Статистика знає все і стверджує: 90% користувачів перш за все побачать сторінки з великою кількістю сердець. Лайки – показник того, наскільки цікавим є зміст акаунта. Відомий канал має багато шанувальників та оцінок. Його кліпи знаходяться в Топі, помітні для всіх, а автори користуються славою. Розкручений ресурс можна продати за значні гроші. Тому актуально знати, як можна накрутити лайки у програмі Лайк.

Як накрутити лайки в Likee

Отже, створена нова сторінка в Likee. Чекати на природний процес появи шанувальників дуже довго. На першому етапі розкручування є сенс вдатися до послуг платних сервісів, як, наприклад, «Рекламна Фабрика», здатних оперативно підвищити показники. Унікальні програми проаналізують реакцію користувачів і вплинуть на позицію у рейтингу. Досить короткого часу, щоб зайняти помітне місце у рекомендаціях. Надалі почне працювати вже жива накрутка лайків у Likee за рахунок знаходження у Топі та рекомендаціях.

Є способи самостійно набрати лайки. Частина методів вимагають специфічних знань та грошей – таргетована реклама, розміщення афіш в акаунтах досвідчених блогерів, ін.

Безкоштовна накрутка лайків у додатку Likee

Безкоштовно збільшити накрутку лайків у Likee дозволяють:

·           масові підписки – у розділі «Підписувачі» потрібно поставити кілька лайків іншим новачкам із нечисленними фанатами;

·           послуги комерційних ресурсів у додатку не заохочуються, але можна замовити безкоштовний пробний період для отримання лайків з реальних облікових записів;

·           оповідання у фейсбуці, інстаграмі та ТікТоке, розміщення посилання в Likee та фрагмента ролика приверне увагу;

·           помітні результати приносять репости та підтримка друзів;

·           спільна робота з іншими новачками та тими, хто вже має фанати, привертає увагу глядачів.

Але щоб прославитись у додатку, тільки лайків недостатньо. Важливо не забувати і регулярно викладати на своїй сторінці цікаві та оригінальні ролики. Випадковий відвідувач підпишеться на новий канал, коли побачить якісне та цікаве відео.